audiobook

Boży bojownicy audiobook stanie się sporym zadziwieniem

audiobook
Autor: jeff_golden
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz częściej ludzie słuchają książek

Stwierdza się, że ludzie znacznie mniej czasu przesiadują na czytaniu książek, lecz prawda okazuje się być taka, że obecne tempo życia, nie zostawia zbyt wiele czasu, który można wykorzystać na zrobienie czegoś dla siebie, a jak już go posiadamy, to chcemy go dać na coś innego aniżeli książki. Na szczęście dzieje się także, że rośnie ilość zakupionych audiobooków, a zatem książek, które są czytane oraz których mamy szansę słuchać w czasie sprzątania, albo prowadzenia samochodu.

Z jakiej racji powinieneś kupić audiobook Sapkowskiego? Sezon burz z pewnością cię nie rozczaruje

audiobooki i słuchowiska - wydania pudełkowe
Autor: cassettes
Źródło: http://www.flickr.com
„Sezon burz” to tytuł długo oczekiwany przez wielbicieli Andrzeja Sapkowskiego, mistrza powieści fantasy. Przenosi nas w tajemniczy świat czarodziejskich intryg, potworów oraz wiedźmińskiej opowieści, którą przeczytamy z zapartym tchem. Dobrze jest jednak dla odmiany wybrać „Sezon burz” audiobook, jaki pozwoli nam poznać dzieje bohaterów nawet podczas jazdy samochodem – lecz przy tym uważajmy, by bacznie obserwować warunki na drodze, abyśmy mogli w spokoju skończyć słuchanie w domu. Dlaczego dobrze jest zakupić tego audiobooka?

Walka o prymat wciąż trwa

E-booki w natarciu
Autor: Christian Olivé
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo ludzi uważało, że jeśli pojawią się e-booki i audiobooki to książki drukowane przejdą w odstawkę oraz ludzie przestaną z nich wykorzystywać. Mimo wszystko jak się okazuje, tak jedna jak oraz druga możliwość ma własnych miłośników oraz przeciwników, a bój między tymi trzema propozycjami cały czas jest niezwykle zacięty.