bezpieczeństwo

Stosowne opony wielosezonowe umożliwią nam stosowny komfort i bezpieczeństwo na trasie

opony od pirelli
Autor: Autoweek USA
Źródło: http://www.flickr.com
Stopniowo gdy jak każdego roku zbliża się zmiana pory na inną, przykładowo zmienia się jesienny czas na zimę, coraz to więcej kierowców frapuje się nad zmianą ogumienia w swoim samochodzie. Bezsprzecznie spowodowane jest to wszystko troską nie tylko o komfort kierowania pojazdu, ale też troską o bezpieczeństwo własne a także wszystkich pasażerów, którzy będą się w danym momencie poruszali danym samochodem.

Wpraw się w ruch na wiosnę

maraton
Autor: Peter Mooney
Źródło: http://www.flickr.com
Sezon wiosna – lato 2014 można uznać za rozpoczęty, mimo iż kalendarzowa wiosna dopiero przed nami. Pojawiły się pierwsze promienie słońca, świeży podmuch powietrza wywołuje uśmiech na twarzach, zaś my - pełni energii - mamy chęci do działań i ruchu na świeżym powietrzu. Idealnie, jeżeli już w tej chwili pomyślimy o zbliżającym się sezonie letnim i zadbamy o ciało i kondycję.
Panowie mogą udać się na okoliczny stadion w celu by rozładować skumulowane emocje. Piłka nożna nieustannie cieszy się w Polsce powodzeniem i nawet „średnie” wyniki naszej reprezentacji nie zniechęcają fanów piłki. Dzięki temu, że na boisku nie ujrzymy nigdy tych samych, powtarzających się akcji – każde ze spotkań to dla nas wielka niewiadoma i rodzaj swoistego spektaklu.

Wybór rękawic bramkarskich

rękawice bramkarskie
Autor: Selma Bears
Źródło: http://www.flickr.com
Do elementarnego wyposażenia każdego bramkarza zalicza się odpowiednie rękawice bramkarskie. Rozróżnić można dwa główne typy takich rękawic, czyli meczowe i treningowe, ale wielu zawodników używa ich zamiennie, zależnie od swoich upodobań i potrzeb. Wybór rękawic bramkarskich jest dla bramkarza bardzo istotny, gdyż zależeć od tego będzie nie tylko możliwość dobrej i sprawnej gry, ale także ochrona przed kontuzjami.