konsole

Czy czekać na zbliżające się generacje konsol

gry na konsole 1
Konsole już na dobre zadomowiły się w naszych mieszkaniach. Niedawno dominowały komputery PC, ale teraz dzięki niskim cenom , bardzo często można spotkać konsole. Również to przeważnie konsole dawane są jako prezent. Czy aby na pewno to opcja dla każdego?

Jakie propozycje daje gra Fifa 14 ps3?

konsola ps
Autor: William Tung
Źródło: http://www.flickr.com
Od pewnego czasu uznawana przez entuzjastów gier na konsolę Fifa 14 ps3 wychodzi do zaciekawionych z nową odsłoną. Ulepszona grafika, mnogość dostępnych funkcji, intuicyjność oraz bezsprzecznie doskonała jakość gry od dawna zdobywają z dnia na dzień coraz większą liczbę zwolenników. Fani nie ukrywają swego zadowolenia z otrzymywanej rozrywki i na właściwych forach internetowych wymieniają się swoimi spostrzeżeniami, wiedzą czy doświadczeniem.

Stawiamy na znakomite rozwiązania – najwyższy poziom gry na xbox

gra na xbox
Autor: Jorge Figueroa
Źródło: http://www.flickr.com
Spośród proponowanych na rynku rozrywek na konsole to właśnie gry dla [dzieci na xbox cieszą się dużym zainteresowaniem. Rodzice troszczą się o to, aby ich maluchy dostawały wysoką jakość gier, czyli rozrywkę na szczególnym poziomie. Zróżnicowanie tematyczne czy opcjonalne to główne zalety, spośród tak wielu atutów gier na xbox dla maluchów. Idealne dopasowanie tematyczne oraz funkcjonalne do wieku dziecka to podstawa dobrego wyboru. Warto wybierać produkty najlepszych producentów.

Nintendo jest w Polsce coraz bardziej znaną marką!

Nintendo 3DS
Autor: Honou
Źródło: http://www.flickr.com
Nintendo to bardzo dobra konsola do gier. W naszym kraju powiedzmy nintendo wii u raczej nie jest przesadnie popularnym sprzętem, lecz w szczególności Japonia to teren, gdzie natrafienie na miłośnika Nintendo jest piekielnie łatwe. W sumie i wśród Polaków Nintendo nie jest mega niszowe, na szczęście sprzedaż Nintendo w Polsce ciągle wzrasta, w bardzo szybkim tempie.

Na jakiego typu sprzęcie obecnie najlepiej grać w gry?

kontrolery do Xbox
Autor: Anahi Patricia Jasso Aleman
Źródło: http://www.flickr.com
Rozrywka mobilna wygląda dzisiaj całkowicie inaczej, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Dzisiaj panują gry pod najróżniejszą postacią, a pograć jest na czym. Praktycznie większość ludzi nosi przy sobie komórkę lub dotykowy smartfon, których obliczeniowe możliwości dużo przewyższają możliwości starszych komputerów. Już nawet tych małych sprzętach zagrać możemy w wiele przeróżnych gier, poza tym coraz więcej jest sprzedawanych ich dużych braci, to znaczy tabletów.

Porady dla miłośników gier

xbox i playstation na targach
Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś nadal miewa jakiekolwiek wątpliwości, nawet niewielkie, powinien szczególnie zaznajomić się z opiniami zamieszczonymi przez tego fana gier, który ma w kwestii grania wieloletnie doświadczenie. W zasadzie nie ma niczego złego w grach. W końcu to niewątpliwie jedna z fajniejszych rozrywek, form spędzania czasu. Doskonale, że w wielu przypadkach nawet mocno wiekowi ludzie dostrzegają, iż np. gry fps ps3 są kapitalną zabawą: wreszcie nie jest tak, że wyłącznie młodzi bardzo lubią gierki.

Postarajmy się nie demonizować gier konsolowych

Fajnie, że tak naprawdę polskie dzieci mają obecnie tak wiele ciekawych form spędzania wolnych chwil. Chociaż gry ps2, generalnie spędzanie czasu przed konsolą albo komputerem niesie za sobą nieco zagrożeń, lecz o tym potem trochę się wspomni. Na początek powiedzmy tak naprawdę dlaczego nigdy nie należy nadal bardzo stereotypowo podchodzić do gierek!

Jak dobrze wybrać gry komputerowe

xbox i playstation na targach
Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe cieszą się od ogromnej ilości lat niesłabnącą popularnością. W dwudziestym pierwszym wieku ciężko znaleźć osobę, która nie ceni przynajmniej jednego typu gry. Gry zręcznościowe PC, gry wojenne, fabularne, bądź wyścigowe – wybór jest bardzo obszerny. Chociaż dużo ludzi gra na komórce bądź konsolach, gry stworzone na tradycyjny komputer bądź laptop mają znaczną ilość plusów.

Najpopularniejsze konsole - co przemawia na korzyść Playstation?

playstation
Autor: Richard, enjoy my life!
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo racji mają takie osoby, które sądzą, iż obecnie nie ma bardziej kapitalnej konsoli, aniżeli właśnie Playstation. Szczególnie Europa oraz Azja to takie miejsca, w których miłośnicy konsol zasadniczo wybierają Playstation. Dlaczego?

W jaki sposób polepszyć komfort grania na konsoli?

zestaw do grania
Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy gracz wie, że odpowiedni gamepad bardzo podnosi przyjemność gry. Jak dokonać najlepszego wyboru, kiedy rynek daje nam tak duży wachlarz możliwości? Opisujemy kilka interesujących propozycji: