samochody

Jak zadbać o samochód francuski?

czerwony citroen
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Auta które pochodzą z Francji bez wątpienia wyróżniają się oryginalnym wyglądem. Mają one bardzo licznych entuzjastów w całej Europie. Niestety jednak tego rodzaju auta mają swoiste przypadłości, z którymi każdy kierownik będzie zmuszony się liczyć.

Nadchodzi wiosna – pora zadbać o auto

auta, lusterko, samochody
Autor: Taner Lantow
Źródło: http://www.flickr.com
Zbliża się wiosna, a wraz z nią czas, gdy to dokonujemy zarówno porządków, jak i rozmaite renowacje, czy to pomieszczeń, czy w obrębie prac ogrodowych. Kluczowe jest także, by należycie zadbać o nasz pojazd. Po zimie wymaga on jak najbardziej wizyty w warsztacie samochodowym i kompleksowego przeglądu.

Nie od dzisiaj wiadomo, że zima nie jest korzystną porą roku dla aut.

Sezonowa wymiana opon. Bezpieczeństwo i komfort podróży samochodem

opony samochodowe
Autor: Nikita Novozhilov
Źródło: http://www.flickr.com
Każdymechanik samochodowy stwierdzi, że żadna z opon nie uchroni przed kolizją czy zderzeniem na drodze, jeśli nie będziemy uważni oraz rozważni za kierownicą. Z pewnością zmiana ogumienia jest kwestią, jaka nasila bezpieczeństwo kierującego i podróżujących i niweluje efekty stłuczek. Należy zakomunikować, że mimo to znaczna ilość prowadzących w Polsce przekonała się do tej czynności, co należy zobaczyć po kolejkach z którymi niejeden autonaprawa się boryka.