Granie

Planszówki, czyli znakomity przepis na bardzo dobrą rozrywkę w deszczowy wieczór

gra w planszówki
Autor: Tim Regan
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsze pochmurne wieczory skłaniają do zostania w domu. Jak najlepiej spędzić ten okres z najbliższymi i jednocześnie rozwijać w sobie praktyczne umiejętności? Sprawdzonym rozwiązaniem jest gra w planszówki w większym gronie. Jeszcze nie tak dawno uznawane za pieśń z poprzedniej epoki, dziś są coraz popularniejsze.

Mała porcja informacji odnośnie konsoli typu Xbox One i kompatybilnych gier

Battlefield na Xbox One
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Co kilka lat w sprzedaży pojawiają się coraz to nowe odsłony konsol, które mogą dać jeszcze więcej możliwości dla wielbicieli gier, jacy chcieliby pograć na nich. Już obecnie konsole to bardzo wydajny sprzęt, z mocnymi graficznymi procesorami i pamięcią w dużej ilości, a każda nowa odsłona jest jeszcze wydajniejsza i mocniejsza. Będzie to także dotyczyć najnowszego dziecka firmy Microsoft, czyli konsoli Xbox one. To urządzenie w założeniach stać się miało przebojem, lecz z czasem okazało się, że sporo z hucznie zapowiadanych nowości nie ujrzy w nim światła dziennego.

Na jakiego typu sprzęcie obecnie najlepiej grać w gry?

kontrolery do Xbox
Autor: Anahi Patricia Jasso Aleman
Źródło: http://www.flickr.com
Rozrywka mobilna wygląda dzisiaj całkowicie inaczej, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Dzisiaj panują gry pod najróżniejszą postacią, a pograć jest na czym. Praktycznie większość ludzi nosi przy sobie komórkę lub dotykowy smartfon, których obliczeniowe możliwości dużo przewyższają możliwości starszych komputerów. Już nawet tych małych sprzętach zagrać możemy w wiele przeróżnych gier, poza tym coraz więcej jest sprzedawanych ich dużych braci, to znaczy tabletów.

Warto znaleźć fajne gry

kontroler do gier
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy się zrelaksować po dniu ciężkiej pracy, to bez wątpienia świetnie zrobimy, jeśli zakupimy sobie jedną z proponowanych konsol do gier. Wtedy będziemy posiadali bogaty wybór dostępnych gier, jak oraz również przeróżnych akcesoriów, dzięki którym radość grania będzie na pewno duża, a my nie tylko będziemy mieli okazję grać samodzielnie, ale także i będziemy mieli możliwość wybrać gry, gdzie będziemy mieli możliwość się porównać z innymi graczami.