3D

Jakie nowinki może w ostatnim czasie zaproponować rynek gier komputerowych

gry komputerowe
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Co roku na rynku komputerowych gier pojawia się spora ilość nowych tytułów, z jakich każdy ma chęci na to, aby stać się szlagierem. Jednak w praktyce będzie się to udawać niewielkiej liczbie gier, a tak naprawdę to grający będą decydować o tym, które z nich zostaną hitami. Coraz częściej producenci inwestują bardzo duże środki w nowe rozwiązania, posiadają potężne zespoły programistów, a i tak koniec końców może się okazać, że wszystko poszło na marne, bo gra nie zyskała zainteresowania graczy.

Współczesne mody na rynku 3D: skanowanie i figurki

Figurka 3d
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Praktycznie egzystujemy w nader ciekawych czasach. Dzięki rozwojowi współczesnych technologii stało się możliwe to, co przed laty nie było możliwe. Aktualnie rozwój informatyki umożliwia kreowania w wirtualnym świecie modeli, które odzwierciedlają prawdziwość. Tak więc także skanowanie, jak i tworzenie figurek stało się możliwe za sprawą rozwoju techniki. Kto może na tym skorzystać? Okazuje się, że więcej osób, niż początkowo się wydawało.

Zaskocz ukochanego fotografią 3D w kryształowej bryle

oryginalne zdjęcie
Autor: Simon Watson
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteś „gadżeciarzem” lub rozglądasz się za wyjątkowym, niepowtarzalnym prezentem dla narzeczonej? Chcesz przy tym, by prezent stanowił połączenie ekstrawagancji i stylu? Nie tylko na urodziny, czy rocznicę rozważ zakupienie portretu w trójwymiarze z kryształem.

Filmy blu-ray i 3D

Autor: Jeff Karpala
Filmy na dobre są dziś zadomowione w obecnej rzeczywistości. Są jedną z ważniejszych rozrywek, jakiej oddaje się sporo osób, mimo to ich decyzja co do nich nastręcza pewnych trudności. Niełatwo przecież zdecydować się lub najbezpieczniej zobaczyć film wojenny 3d czy także jakąś inną, być może, równie angażującą oraz ciekawą produkcje. W jaki sposób więc podejmować decyzje w tej sprawie, które filmy 3D opłaca się dziś najmocniej wybierać?

Filmy w trzech wymiarach dla każdego

Telewizory marki Philips
Autor: Philips
Źródło: Philips
W dzisiejszych czasach jest wiele możliwości pod względem wyboru interesującej rozrywki na wieczór. Niewątpliwie ogrom osób docenia czar kina, zarówno domowego, jak oraz tradycyjnego – szczególnie, gdy jest obecnie tyle możliwości.

Animacje 3d

Wielofunkcyjny pilot Measy RC10
Autor: Measy Electronics
Źródło: Measy Electronics
Podejmowanie wyborów co do filmu na wieczór z rodziną bądź kumplami pochłania w obecnych czasach kosztowny czas, Jaki dużej liczby osobom ucieka niezwykle ekspresowo.