proces

zabiegi stosowane w różnych schorzeniach oczu

Diety
Autor: Tempur
Źródło: Tempur
Starczowzroczność nie jest uszkodzeniem wzroku, ani patologiczną zmianą, a skutkiem normalnego przebiegu starzenia. Jest to normalny stan, który dotyka duży odsetek ludzi, zazwyczaj po czterdziestym roku życia, jednakże granica wiekowa jest obecnie coraz niższa.

Czym jest technika wodnego nadruku

Ręczniki z nadrukiem
Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Transfer hydrologiczny to technologia nadruku wodnego także na szczegóły o nieregularnym kształcie. Jest nowatorską metodą , dająca możliwości upiększania powierzchni wzorkami według zapotrzebowania nabywcy. Metoda ta nie ma nic wspólnego z bardzo drogą aerografią.

Odrobinę melancholijnie odnośnie nowoczesnych technologii

audiobooki
Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesne technologie zdominowały nasze życie. Często odruchowo korzystamy z dobrodziejstw współczesnej myśli technicznej. Tak samo intuicyjnie jak w przeszłości postępowali nasi przodkowie, korzystając z wiedzy zawartej w domowych notatkach, mieszczących tajny przepisy wytwarzania zakwasu. Drobnych reperacji uczył ojciec, tajniki gotowania zdradzały babcia czy mama. Było tak jeszcze ćwierć wieku temu.

Proces wytwarzania książki

książki
Autor: Pleuntje
Źródło: http://www.flickr.com
Książka to element codzienności dużej liczby osób. Obecnie często tradycyjna książka wypierana jest przez innowacyjne narzędzia. Pojawiła się również książka w wersji elektronicznej, która do jakiegoś poziomu wyparła już jej tradycyjną, drukowaną postać. Skala tego zjawiska nie jest jednak tak duża, jak dowodzą niektóre osoby. Także na chwilę obecną jest wiele osób, dla których najważniejszą wartość prezentuje książka papierowa, która jest fizycznym nośnikiem. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, jak wieloetapowym procesem jest stworzenie standardowej książki.