Najpopularniejsze konsole - co przemawia na korzyść Playstation?

Dużo racji mają osoby, które twierdzą, iż aktualnie nie ma lepszej konsoli, aniżeli właśnie Playstation. W szczególności Europa oraz Daleka Azja to takie miejsca, gdzie fani konsol generalnie wybierają Playstation. A to dlaczego?


playstation
Autor: Richard, enjoy my life!
Źródło: http://www.flickr.com
Cóż, najbardziej znaczący powód to naturalnie bardzo dobry marketing. Jednakże gdyby promowany był nieodpowiedni towar, i tak nie cieszyłby się aż tak ogromną estymą! A więc najzwyczajniej w świecie PlayStation jest modny, bo z całą pewnością cechuje się wysoce ponadprzeciętnym poziomem. Akurat takie są realia, trudno się jakoś nie zgodzić.

Nierzadko ludzie mówią, że jakieś inne konsole są tak czy siak lepsze, zdarzają się również fani pecetowej rozrywki, lecz fakty są takie, iż to właśnie Playstation 3 rządzi - na polskim rynku, ale naturalnie przecież nie tylko co można zobaczyć na http://www.pssite.com/news.html?tag=playstation+4. Bardzo dużym atutem azjatyckiej konsoli jest także to, że ciągle wydawane są fantastyczne gry, które nierzadko urzekają niesamowitą grafiką oraz grywalnością na najwyższym poziomie. W wielkim błędzie jest miłośnik grania, który pomyśli, iż w tym momencie odnajdzie odpowiedniejsze rozwiązanie, niźli Playstation. Bez dwóch zdań gierki na Playstation są czymś niezwykłym.Warto wiedzieć, że chociaż nierzadko sądzimy, że nawet jeśli zakupimy Playstation, to potem będziemy mieć ogromne problemy, aby móc pozwolić sobie finansowo na kupno nowości gierkowych, to nikt nie powiedział, iż zawsze należy zaakceptować ów stan rzeczy. W końcu przykładowo GTA albo bioshock (http://www.pssite.com/publicystyka-598-10_powodow_dlaczego_bioshock__infinite_zawodzi.html) możemy zakupić dużo taniej!

Przecież bez dwóch zdań można kupić takie gierki w zagranicznych serwisach aukcyjnych. Zasadniczo Stany Zjednoczone bądź Wielka Brytania nie są za bardzo tanie. Robienie zakupów na anglojęzycznych aukcjach jednak dosyć często jest w stanie się opłacić. Wystarczy rozejrzeć się za różnego rodzaju wyprzedażami - zapewne o wielkich zniżkach można zapomnieć, ale z całą pewnością jeżeli tylko trochę się porozglądamy, wreszcie bez bólu damy radę uzupełnić kolekcję gier. Akurat co do tego zapewne nie mają wątpliwości gracze, którzy wcześniej skorzystali z takowego patentu.