W jaki sposób polepszyć komfort grania na konsoli?

Każdy gracz wie, że profesjonalny gamepad w dużej mierze zwiększa przyjemność gry. W jaki sposób dokonać właściwego wyboru, jeśli segment tych produktów dostarcza nam tak szeroki wachlarz możliwości? Przedstawiamy kilka godnych zainteresowania opcji:


Gamepad
Autor: 55Laney69
Źródło: http://www.flickr.com
Gamepad Microsoft Xbox360 Controller for Windows ( 52A-00005 ) posiada możliwość działania na wszystkich platformach gier produkcji Microsoft. Kontroler konsoli Xbox360 do systemu Windows jest kompatybilny z większością komputerów posiadających system Windows XP oraz z konsolami Xbox360, dając wszechstronny sposób korzystania z wszystkich gier. Oprócz tego wibracje uruchamiające się w dobrych chwilach rozgrywki sprawiają, że gracz nabiera większej wprawy podczas gry.

Bezprzewodowy z zasiegiem 9 metrów oraz przedziale użytkowania mniej więcej 40 godzin z bateriami technologii AA. Wyposażony został w 8 przycisków oraz mechanizm ustawiania poziomu wibracji w celu wydłużenie energii zasilania. Do produktu dołączono zestaw Play and Charge Kit, który składa się z akumulatora i kabla, dzięki któremu zasilania ich podczas gry. Kontroler ma dwa przyciski analogowe i przycisk Xbox Guide.

Jeśli chcemy zwiększyć przyjemność gry, z odsieczą nadciąga gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox360 Black. Wyposażony jest on w kabel o długości około 9 metrów, dzięki czemu mamy swobodę ruchu w trakcie rozgrywki. Efekt dopełni świetnie umieszczone 8 przycisków wraz z dwoma przyciskami służącymi do sterowania. Kontroler ładowany jest dwoma bateriami, które pozwalają grę do 40 godzin.

Gamepad Sony PS3 DualShock Czerwony charakteryzuje całkowicie zupełnie nowy sposób transmisji bezprzewodowej USB co jest możliwe przy zastosowaniu technologii połączenia Bluetoth. Wbudowany został także układ wykrywania ruchu Sixaxis oraz połączony z nim system wibracyjny, co daje ciekawe efekty w czasie gry. Dzięki zainstalowanemu akumulatorowi, który działa w czasie około mniej więcej 45 godzin mamy możliwość przez dłuższy czas cieszyć się rozgrywką.