Escaperoom, to znaczy tajemny pokój gier i wyzwań

Escaperoom to fantastyczna rozrywka, która w ogromnie szybkim czasie zyskała szerokie zaciekawienie! Escaperoom to inaczej pokój zagadek, w jakim wraz z grupą przyjaciół zdołacie rozwiązywać tajemnicze zagadki, dostosowywać elementy układanki, odgadywać wskazówki oraz w rezultacie - odszukać klucz, który pomoże Wam wydostać się z tajemniczego, zagadkowego oraz intrygujących przeżyć, pokoju.


Fluo gwiazdki
Autor: Kids Town
Źródło: Kids Town
Escaperoom to zachwycająca zabawa, jaka trzyma w napięciu, tym bardziej, że na rozwiązanie zagadek i wydostanie się z pokoju posiadacie określoną ilość czasu. Jeżeli zamiast thrillerów oraz filmów trzymających w napięciu, potrzebowałbyś osobiście przeżyć taką przygodę oraz na własnej skórze przekonać się, jak to jest - pokoje typu escaperomm naturalnie Ci to umożliwią!

Współcześnie pokoje escaperoom odszukamy w wielu większych miastach. Jeżeli interesuje nas ta zabawa i pragniemy wraz z przyjaciółmi spróbować swoich sił w escaperoom Gdynia, Warszawa albo Kraków zapewne nam to umożliwią. Escaperoom to kapitalna rozrywka, która wprowadzi Cię tajemniczy klimat. Gdy zostaniesz zamknięty w pokoju, a licznik zacznie odmierzać czas, z pewnością poczujesz słodki dreszczyk emocji, a prawdopodobnie nawet grozy. Gra escaperoom nadaje się zarówno dla osób początkujących, jak także miłośników i pasjonatów zagadek oraz thrillerów. Aby rozwiązywać zagadki, wcale nie należy mieć jakiejś specjalistycznej wiedzy, w grze może uczestniczyć każdy. Tutaj więcej: questrooms.pl/.

Jeśli nie masz pomysłu na to, jak spędzić wolny czas z przyjaciółmi, zalecamy skorzystanie z escaperoom. Gra bezsprzecznie spodoba się Wam tak ogromnie, że jeszcze nie raz chętnie z niej skorzystacie.


Podłoga drewniana z kolekcji Progress
Autor: Proma Polska
W ofercie escaperoom często znajduje się kilka różnych wariantów gier, więc możemy wybrać taką, która będzie odpowiadać nam najmocniej. Imponujące wrażenia, adrenalina, dreszczyk grozy oraz świetne ekscytacje gwarantowane! Już dzisiaj zobacz, gdzie w Twym mieście znajdują się pokoje escaperoom oraz zarezerwuj termin. Dla zainteresowanych tematem: link.