Brakuje Ci pomysłu na prezent?

Zazwyczaj ciężko jest wybrać odpowiedni upominek – nieważne, czy są to prezenty na urodziny, czy inną okazję. Naturalnie pierwszą sprawą, jaką warto uczynić przed udaniem się na zakupy, jest spytanie, jakie hobby ma osoba, którą chcemy obdarować. Prostsze zadanie mają członkowie rodziny, którzy dobrze znają solenizanta.
kokardki na prezencie
Autor: Sheila Sund
Źródło: http://www.flickr.com
Dla wielbicieli silnych emocji zalecamy kupon na daną atrakcję – na przykład lot na paralotni lub kurs wspinaczki skałkowej. Jeżeli jubilat jest osobą, która lubi bezpieczniejsze aktywności, podaruj mu talon do aquaparku. Wielbicielowi Hollywoodu można kupić talon na dowolne filmy w porządnym kinie.

Osobę, która lubi czytać książki (to rzadkie), łatwo obdarować. Rzecz jasna wyłącznie w przypadku, gdy preferencje czytelnicze są dobrze znane. Wachlarz oferowanych tytułów na półkach w naszym kraju jest tak ogromny, że z pewnością nie będzie kłopotu z wyszukaniem trafnego podarku.Jeżeli osobą, którą zamierzasz obdarować jest młodzieniec, nie ryzykuj wpadki – spytaj dziecko, jakie są jego pasje. Zwyczajny dorosły nie ma zielonego pojęcia o tym, czym teraźniejsze dzieci się fascynują, zatem wypytywanie jest konieczne. Można przewidzieć, że na liście prezentów będą gry komputerowe bądź najnowsze gadżety elektroniczne.Niezbędne ci są jeszcze kolejne koncepcje na wyjątkowe prezenty (więcej: link do ciekawej strony)? Bez problemu. Jeżeli osoba, która ma zostać obdarowana, kocha wcinać pyszne dania, możesz jej zafundować karnet na daną kwotę do dobrej knajpy. W zasadzie każda restauracja oferuje kupony na sprzedaż. Wpierw dowiedz się, jakiej kuchni wielbicielem jest osoba, którą pragniesz obdarować. Jak widzisz, jest wiele ciekawych pomysłów na prezent na urodziny (czytaj to).

Alternatywnym wyjściem może być zamówienie podobnego talonu w jakimś sklepie – na przykład w hipermarkecie. Obdarowany będzie mógł sobie własnoręcznie wybrać upominek za opłaconą przez ciebie sumę. To świetny pomysł, który likwiduje niebezpieczeństwo kupna złego prezentu.