Podarunki z adrenaliną

Więzi z najbliższymi ludźmi powinniśmy w odpowiedni sposób pielęgnować. Jakakolwiek przyjaźń, nawet ta najpiękniejsza, nie przetrzyma próby czasu, jeśli obie strony w równym stopniu nie spróbują podkładać do tego żarzącego się ognia.


Balon, lot balonem
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Trzeba poświęcać naszym bliskim dużo czasu, interesować się ich problemami, jak również, od czasu do czasu, dopieszczać. Niezwykle miłym gestem jest obdarowywanie się podarunkami. Mogą to być w rzeczywistości jedynie drobne rzeczy, które jednak dobitnie wskazują na nasze prawdziwe uczucie.

Niekiedy jednak prezent musi być okazalszy. Przytrafiają się przecież w ciągu naszego życia takie sytuacje, które potrzebują uroczystej oprawy. Dlatego też i prezenty z okazji chrzcin, urodzin, czy zdania ważnego egzaminu muszą być adekwatne do danej sytuacji. Zrezygnujmy jednakże z oklepanych zestawów. Wiązanka kwiatów oraz pudełko pralinek to nie za bardzo wysublimowany pomysł. W końcu możemy dużo więcej!
Powinniśmy rozejrzeć się za podarunkami z adrenaliną, które robią obecnie karierę. Jeżeli nasi przyjaciele biorą ślub, postarajmy się o coś więcej niż elegancka porcelana śniadaniowa, czy zestaw ręczników. To najważniejszy dzień w ich życiu, dlatego musimy zaakcentować ten moment jakimś niecodziennym podarunkiem. Wspaniałym pomysłem może być cudowny przelot balonem nad miastem. tego typu niecodzienna atrakcja może się sprawdzić także jako prezent na rocznicę (zobacz propozycje: zamówisz tutaj). Jeżeli narzeczeni są miłośnikami mocnych wrażeń, możemy zafundować im skok na bungee.


Nim jednak narzeczeni wypowiedzą to uroczyste „tak”, przed tym odbywa się wieczór kawalerski Wrocław (zobacz propozycje: http://www.prezentokracja.pl/Prezent_na_wieczor_kawalerski/katalog.html). Jeśli nasz przyjaciel porzuca watahę i dobrowolnie wkłada na swoje dłonie kajdany małżeństwa, trzeba przygotować coś naprawdę szalonego. Bardzo często mężczyźni wolą fascynujące rozgrywki w paintball od alkoholowej libacji w nocnym klubie. W leśnych gąszczach prezentują swoje prawdziwe nieobliczalne oblicze. Bardzo często na takie imprezy wynajmuje się także quady Wrocław (dowiedz się: http://www.prezentokracja.pl/Quady/katalog.html). Szalona przejażdżka po okolicy, a potem całonocne ognisko, pieczenie kiełbasek i rzewne śpiewy to niezwykle męska rozrywka. A narzeczone nie będą mieć powodów do zazdrości.