W jaki sposób wybrać dla własnych potrzeb idealny jednoślad - czyli moda na rowerowe podróże ma się naprawdę dobrze!

W ostatnich latach możemy zanotować naprawdę spore zainteresowanie jednośladami w naszym kraju. Widać to na każdym kroku zwłaszcza w czasie lata, kiedy prawie wszędzie możemy spostrzec rowerzystów.


koszulka rowerowa Stanteks
Źródło: Stanteks


Takiej sytuacji sprzyja na pewno fakt, iż powstaje w naszym kraju wyjątkowo dużo ścieżek rezerwowanych właśnie dla posiadaczy jednośladów.


Ponadto, w sprzedaży jest dostępnych ogrom modeli rowerów, dzięki temu każdy może znaleźć coś dla własnych potrzeb. Począwszy od tych miejskich, po popularne “górale” aż po tak zwane “ostre koło”, które stało się niezwykle popularne zwłaszcza wśród młodszych użytkowników jednośladów. Jeśli chodzi o rowery wykorzystywane do jazdy w terenie bądź też wspomniane wcześniej ”górale”, to naprawdę ciekawym rozwiązaniem jest rower Cube analog (sklep z rowerami). Jest to niezwykle porządny a przy tym lekki i wytrzymały jednoślad, jaki dobrze spisze się także na najbardziej wymagających trasach jak również w trakcie beztroskiej, rekreacyjnej jazdy.


Jeżeli chodzi natomiast o rowery do jazdy po mieście, to tutaj tak naprawde ogranicza nas właściwie tylko nasza fantazja, ponieważ wybór jest przeogromny. Dobrze jest przeanalizować dokładnie jakiego jednośladu tak naprawdę szukamy. Gdy już znajdziemy odpowiedź na to pytanie oraz wybierzemy już upatrzony model, dobrze jest poradzić się fachowców odnośnie potrzebnych akcesoriów, jakie musimy dokupić - rower cube analog.
Na pewno przyda nam się pompka, użyteczny zestaw do łatania dziur a także proste klucze rowerowe. Z takim wyposażeniem jesteśmy w stanie ruszać nawet w najbardziej wymagające podróże.