Zaskocz ukochanego fotografią 3D w kryształowej bryle

Myślisz innowacyjnie i szukasz nietuzinkowego, wyjątkowego prezentu dla narzeczonej? Chcesz przy tym, by prezent stanowił połączenie ekstrawagancji i stylu? Nie tylko na urodziny, czy rocznicę rozważ zakupienie portretu w trójwymiarze z kryształem.
Sklepy upominkowe roją się od wyszukanych pomysłów na prezent. Wyjątkowe kubki z przesłaniem, pamiątkowe kartki, arcydzieła rzeźbione w drewnie – zakupując podobne produkty połączymy humorystyczny przekaz z uśmiechem solenizanta.

kryształowa kula
Autor: jqmj (Queralt)
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcesz zafundować bliskiej osobie coś co będzie stanowić unikalny prezent rozważmy zamówienie zdjęcia w szkle lub krysztale. Druga z opcji wymaga większego wkładu, nie tylko pieniężnego. Za takim prezentem lepiej porozglądać się, poprzeglądać oferty w sieci, gdy najbliższe punkty z pamiątkami z kryształu znajdują się daleko. Jeśli ani pieniądze, ani realizacja zlecenia nie zniechęcają nas do zakupu portretu w trójwymiarze i krysztale, można być pewnym, że jako niepowtarzalny darczyńca sprawimy bliskiej osobie wspaniałą niespodziankę na lata.

Nie minęło wiele czasu i technika 3D przywędrowała z kin i telewizorów do upominków. Przez pewien czas popularne było kupowanie pucharów oraz pamiątkowych tabliczek. Te ostatnie mają wzięcie cały czas, najczęściej jako pamiątka na ważną rocznicę urodzin, ślubu itp.

Właściciele zakładów fotografii w „krysztale” mówią niekiedy o rewolucyjnym odkryciu, kolejnej niszy, inspirującej technice, która spotyka się z coraz większym odzewem klientów. Ci, którzy pierwszy raz stykają się z portretem 3d w krysztale są zachwyceni taką techniką. Sekret polega na laserowaniu i dopasowaniu zdjęcia w zamawianą formę kryształu.

Jak się mają zatem koszty za podobne gadżety i gdzie znajdziemy zdjęcia 3D w krysztale? Jeśli w pobliżu nie znajduje się specjalista od grawerowania w trójwymiarze, warto zerknąć na strony internetowe firm od fotografii 3D. Kilkucentymetrowy kryształ z małym zdjęciem to koszt w granicach stu do nawet czterystu złotych. Pamiętajmy, że usługa składa się z dwóch czynności. Przeróbka standardowej fotografii w trójwymiarowe to jeden element usługi, grawerowanie w krysztale to kolejna sprawa. Jeśli pieniądze odgrywają w zamyśle drugorzędną rolę, możemy rozejrzeć się za wymyślną formą kryształu, np. sercem, rombem, „pomarszczonym prostokątem” itd.