Jeśli nie zaplanowałeś jeszcze swoich wakacji i marzysz o konkretnym wypoczynku – zainwestuj czas i pieniądze we wczasy w górach.

Wielkimi krokami idą wakacje Nadchodzą te lepsze – upalne dni. Każdy z Nas już myśli o upragnionym urlopie. Dzieci czekają na koniec szkoły. W każdej wolnej chwilce, wyobrażasz sobie siebie wraz z rodziną na łonie natury, z dala od cywilizacji i przytłaczającej realności. Jeżeli nie lubisz siedzieć bezczynnie na piasku i wolisz aktywny wypoczynek – wybierz się na wczasy w górach.


sprawdź polecaną stronę
Autor: Oliver
Źródło: http://www.flickr.com
Południowa Polska krajowa, obfituje w liczne doliny górskie, piękne krajobrazy i rozbudowane szlaki. Nie jesteś zmuszony jeździć za granicę, aby pocieszyć się świeżym, czystym powietrzem i uzdrawiającym klimatem. Rekreacja w polskich górach jest doskonale rozwinięta. Niezależnie, które tereny zamierzasz zobaczyć – znajdzie Cię tam sporo propozycji, noclegów, wypożyczania sprzętów, letnich rozrywek i innych. Góry pełne są niesamowitych miejsc.
Szczyty Tatr
Autor: Samuel Kimlicka
Źródło: http://www.flickr.com
To nie wyłącznie nietknięte, leśne tereny. Można zobaczyć wiele potajemnych, nieznanych dotychczas kątów. W miejscowościach na wysokościach, znajdują się zamki, sztolnie, mosty spuszczane, ruiny i ostatki fortyfikacji, pieczary. W stanicach na wysokości pracują wykwalifikowani piloci, którzy znakomicie znają te tereny i dopomogą odkryć najciekawsze zakątki.

Bez względu na to, czy wyjeżdżasz na wczasy w górach (zobacz więcej na stronie Gościny u Maryny) zorganizowane przez biuro podróży, czy samodzielnie aranżujesz wspólną podróż - jeśli lubisz chodzić, masz sposobność wykorzystać swój sportowy potencjał i doświadczyć wspinania, wyczynowych wycieczek na rowerach po szlakach, opuszczania z mostów i pozostałych specjalnych dziedzin. W bacówkach i ośrodkach aktywne są wypożyczalnie akcesorium. Nie braknie również góralskich, kameralnych nocy ze śpiewem, czy spotkań turystycznych w klimatycznych pubach. Każdy odnajdzie coś dla siebie. Maluchy mogą skorzystać z punktów linowych, torów przeszkód, terenów do zabawy i innych. W górach, nie ma czasu na nudę i siedzenie w miejscu. Jeżeli lubisz dłuższe wędrówki i wszelkie prezenty od górskiej natury – powinieneś wyjechać właśnie tam na tegoroczne wakacje.