Drewniane i niebanalne, czyli prezenty z klasą.

pudełka ozdobne
Autor: desi.italy
Lubimy otrzymywać prezenty. Święta prawda. Ile to razy czujemy te ciarki na plecach, gdy trzymamy w rękach pudełko opakowane w ozdobny papier i zastanawiamy się, co może kryć jego zawartość. Ale tak samo jak lubimy je dostawać, lubimy je także dawać. Wyszperać dobry prezent to dziś prawdziwa sztuka. Nietuzinkowy, a jednocześnie użyteczny - w zależności, co kto lubi. Częste stało się dawanie rzeczy wykonanych z drewna. Są to proste, a przy tym eleganckie przedmioty, które będą zachwycały niejednego znawcę.

Zacznijmy od czegoś wydawać by się mogło: banalnego jak opakowania drewniane. Duże, krótkie, płaskie lub kwadratowe są ekologiczną formą, w której możemy ukryć nasz prezent. Ręcznie zrobiony, z największą dbałością o szczegóły, może stanowić prezent sam w sobie, który będzie ozdabiał nasze wnętrza. Od tych najprostszych po najbardziej wymyślne: te, w których ukryjemy jakąś statuetkę po te, które staną się pudełkami okolicznościowymi. Dodatkowo, wytwornego wyglądu dodadzą im ozdobne grawerowania laserem i specjalnego rodzaju zamknięcia.

Skoro już przy opakowaniach jesteśmy, to warto przytoczyć drewniane pudełka. Wyśmienicie nadają się do przechowywania kobiecych drobiazgów: łańcuszków. Mają też iście kobiecy wygląd. Znacznym powodzeniem cieszą się te wykonane techniką decoupage. Decoupage polega na umieszczaniu na odpowiednio przyszykowaną powierzchnię wyciętego z kartki motywu tak, aby docelowo wyglądał jak namalowany. Motywów takiej twórczości jest mnóstwo: od roślin przez malarstwo po postaci pop kultury. Reasumując: do wyboru do koloru. podobne pudełka cudownie wyglądają w na toaletce z kosmetykami w kobiecej sypialni.

Także mężczyzna zasługuje na swój drewniany gadżet. Drewniane skrzynki na wino bezsprzecznie kojarzą się każdemu facetowi z smaczną zawartością. Skrzynki na wino mogą być wykonywane praktycznie w każdym rozmiarze. Sporym uznaniem cieszą się te na dwie butelki wina, ponieważ łatwo zamienić je na zestaw upominkowy, dodając słodycze. Aby naszej wartościowej zawartości nic się nie stało, wolne przestrzenie w drewnianym opakowaniu wypełniamy siankiem.Produktów wykonanych z drewna jest tak wiele, że bez kłopotu można je polecić na każdą okazję. Wyroby drewniane to po prostu klasa sama w sobie, która trzeba mieć w swoim mieszkaniu.Więcej na timberart.pl
Autor : k.s.