Tęsknota za sypianiem na kępie siana jest teraz realna do osiągnięcia już teraz dzięki pościeli z nadrukiem stogu siana.

Osoby, którzy kiedyś drzemali na stogu siana wspominają te czasy jako szczęśliwym okresem w swoim życiu. Sypianie na kępie siana jest szczególną nocą, bo doznajemy pozytywnych doznań.


Po pierwsze w naszych pamięciach sypianie na sianie był zawsze pod rozgwieżdżonym niebem lub w stodole. Zapach siana również świeże powietrze rozniecały w nas miłe doznania. Sen na stogu siana był wtedy głęboki i rano budziliśmy się zawsze wypoczęci. Także sny były wtedy cudowne. Takie drzemanie na stogu siana porusza wszystkie nasze zmysły. Z sianem też wiążą się letnie sianokosy. Wioska wtedy tętni życiem i zajęciami przy koszeniu siana i przywożeniu go do stodoły. Całe rodziny są wtedy aktywne w pracach na polu. Także siano stosowane było jako środek do materaców.
Komplet pościeli do domu
Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
W niektórych gospodarstwach jeszcze można zobaczyć takie materace wypchane sianem. Takie sienniki również poruszają w nas miłe wspomnienia spania na sianie. Dla pasjonatów leżenia na sianie została również przygotowana oryginalna pościel siano. Zobacz więcej tutaj: (http://hayka.eu/category/przedpokoj) Taka pościel jest zrobiona z wysoko jakościowego materiału satyny bawełnianej. Jest delikatna w dotyku także materiał jest silny i lekki. Wobec tego sen jest przyjemny i budzimy się wypoczęci. Drzemanie w takiej pościeli to przedsmak leżenia na kępie siana pod ciemnym niebem lub w stodole. Pościel siano jest namalowanym wzorem stogu siana, w którym są ukryte różne przedmioty czy owady (ich usuwanie http://usuwanieowadow.pl), a które można znaleźć w rzeczywistym stogu siana.
Jest tam biedronka, myszka, igła oraz grosik. Spanie w takiej pościeli na pewno przywoła niepamiętane wspomnienia, kiedy to sypialiśmy na sianie pod rozgwieżdżonym niebem czy w stodole. Nawet gdy nie spaliśmy nigdy na kępie siana, to taka pościel nam na pewno umożliwi namiastkę spania na stogu siana. Będziemy mogli wtedy każdemu powiedzieć, że również my mieliśmy sposobność spać na stogu siana.